• Posadzki z naturalnego kamienia

    Posadzki z naturalnego kamienia

    Faktura, tonacja barw, wzornictwo oraz rodzaj materiału,
    miają istotny wpływ na styl całego pomieszczenia...


.

Zakład kamieniarski

Naturalne posadzki

Podłoga kamienna to inwestycja na długie lata. Należy więc starannie dobierać materiały, z których będzie ona wykonana. Klimat budynku z pewnością ma wpływ na dobór kamienia oraz jego kolorystykę. Faktura, tonacja barw, wzornictwo oraz rodzaj materiału, będą miały istotny wpływ nie tylko na wygląd posadzki, ale również na styl całego pomieszczenia.

Posadzka to pierwsza rzecz, jaką widzimy wchodząc do pomieszczenia. Jej walory estetyczne są więc niezwykle istotne. Kamienie szlachetne wyróżniają się bogatą gamą odcieni oraz kolorów, wśród których można znaleźć ich niespotykane odmiany o nieszablonowych wzorach. Posadzka kamienna, skomponowana ze starannie wyszukanych materiałów oraz kreatywnie zestawionych barw i faktur, z pewnością będzie zachwycać domowników oraz gości.

Zgodnie z oczekiwaniami klientów, nasza firma, przygotowała szeroki wyborów materiałów na posadzki z kamienia. Szczególnie polecamy materiały naturalne, takie jak granit, marmur, trawertyn. W budowie posadzek znajdują zastosowanie również sztucznie wytwarzane konglomeraty kamienne. Godnym uwagi surowcem jest granit. Dzięki swojej wysokiej odporności na uszkodzenia oraz charakterystycznej niskiej ścieralności, posadzka granitowa jest niezwykle trwała oraz praktyczna.

Posadzka kamienna to doskonałe rozwiązanie w kuchni, salonie, na holu oraz w łazience. Nierzadko, posadzki granitowe oraz marmurowe spotykane są również w wielu instytucjach publicznych, takich jak urzędy, banki oraz zakłady ubezpieczeń. Różne odcienie marmuru oraz granitu można również spotkać w centrach handlowych, luksusowych butikach, salonach. Posadzki marmurowe od lat kojarzone są niezmiennie z prestiżem oraz ekskluzywnością. Dlatego też, są częstym materiałem wykończeniowym w domach oraz wszystkich miejscach, gdzie warto podkreślić wysoką jakość.Przykładowe realizacje - posadzki z naturalnego kamienia

1
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
2
20
21
22
3
4
5
6
7
8
9
A
A2
B
C